Подарунок

Стіл ігровий Пабіс з підсвіткою в комплекті
9 710 ₴
- В наявності
- Код: MZP-KS2034
+380 (99) 602-49-36
0963003388
КиЇвстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 630 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Стіл ігровий Пабіс з підсвіткою в комплекті»
Стіл Пабіс ідеально підходить для гри. Має зручну та простору поверхню. Підставка для монітора чи динаміка дозволить грати максимально комфортно. Є пять відділів для різних речей. Підсвічування доповнить атмосферу особливою родзинкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | фігурна |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1300 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 856 мм |
| Вага | 30 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1300 мм |
| Глибина стільниці | 650 мм |
| Висота від підлоги | 710 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит |
| Матеріал опор столу | ДСП |
| Вікова група | Від 10 років |
| Довжина паковання | 1350 мм |
| Ширина паковання | 600 мм |
| Тип ігрового столу | Підлоговий |
| Висота паковання | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 710 ₴










