ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Купити поличку онлайн вигідно без переплат. Доставка по всій Україні. Працюємо індивідуально за розмірами Замовника. Великий вибір матеріалів та моделей
Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
*Робимо ексклюзивні неповторні полички персонально для Вас . Безкоштовна консультаці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Гірський, Дуб сонома, Алюміній, Білий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Висота стелажа | 1200 мм |
| Глибина стелажу | 350 мм |
| Ширина стелажа | 450 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Форма фасаду | прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 320 ₴







