Купити шафа купе на замовлення онлайн вигідно без переплат. Низькі, реальні ціни.
Можливий виклик фахівця для вимірів і підбір дизайну меблів у Вашому місті. Монтаж і збірка шафа купе у Вас вдома. Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
Прорахунок моделей по всій Україні, консультації по вайберу:096 300 3388
Швидка доставка власним транспортом або транспортними компаніями.
Широкий асортимент моделей, кольорів шафа купе.
Відмінна якість шафа купе.
Безкоштовна консультація.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | модульний |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 900 мм |
| Глибина шафи | 600 мм |
| Висота шафи | 2200 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Декоративні елементи | МДФ, ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте




