Матеріал: ЛДСП
Цвет: Білий
Габаритні розміри:
- ширина 800 мм
- глибина 670 мм
- висота 725 мм
Є можливість замінити колір!
Доставка по всій Україні.
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Купити стіл вигідно без переплат. Доставка по всій Україні. Працюємо індивідуально за розмірами Замовника. Великий вибір матеріалів та моделей
Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
*Робимо ексклюзивні неповторні моделі столів персонально для Вас . Безкоштовна консультація.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 25 кг |
| Висота | 725 мм |
| Глибина | 670 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 725 мм |
| Глибина стільниці | 670 мм |
| Довжина стільниці | 800 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 000 ₴




