Подарунок

Стіл ігровий Пабіс із надставкою
11 710 ₴
- В наявності
- Код: MZP-KS2272
+380 (99) 602-49-36
0963003388
КиЇвстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 400 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Стіл ігровий Пабіс із надставкою»
Стіл Пабіс ідеально підходить для гри. В комплекті з підсвіткою. Має зручну та простору поверхню. Підставка для монітора або динаміка дасть змогу грати максимально комфортно. Є п'ять відділів для речей різного типу. Підсвітка доповнить атмосферу особливою родзинкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1300 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 856 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1300 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Висота від підлоги | 710 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал опор столу | ДСП |
| Вікова група | Від 10 років |
| Довжина паковання | 1450 мм |
| Ширина паковання | 620 мм |
| Форма стільниці | фігурна |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Тип ігрового столу | Підлоговий |
| Висота паковання | 25 мм |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит |
| Вага | 30 кг |
| Наявність підставки під системний блок | стаціонарна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 710 ₴










