
Стіл комод Гермес Дуб Сонома
10 560 ₴
- В наявності
- Код: MZP-KS1000-024
+380 (99) 602-49-36
0963003388
КиЇвстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод з робочою зоною практичне рішення для дитячих кімнат.
Практично та стильно, багато простору, місткі 6 шухляд.
Матеріал: ЛДСП
Колір: Дуб Сонома
Габаритні розміри:
- довжина 2000 мм
- глибина 450 мм
- висота 710 мм
Доступні для замовлення інші кольори
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Цоколь |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 75 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Ширина комода | 200 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 560 ₴


