
Стіл письмовий Модена Тахо
15 000 ₴
- В наявності
- Код: MZP-KS1000-841
+380 (99) 602-49-36
0963003388
КиЇвстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: ЛДСП
Цвет: Антрацит
Габаритні розміри:
- ширина 1580 мм
- глибина 550 мм
- висота 965 мм
Є можливість замінити колір!
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Купити стіл вигідно без переплат. Доставка по всій Україні. Працюємо індивідуально за розмірами Замовника. Великий вибір матеріалів та моделей
Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
*Робимо ексклюзивні неповторні моделі столів персонально для Вас . Безкоштовна консультація.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Колір | Антрацит |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1580 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 965 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Тахо |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 000 ₴


