
Стіл ігровий кутовий Апгрейд Білий
10 710 ₴
- В наявності
- Код: MZP-KS1000-886
+380 (99) 602-49-36
0963003388
КиЇвстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: ЛДСП
Колір: Білий
Габаритні розміри:
- ширина лівої сторони 1400 мм
- ширина правої сторони 1500 мм
- глибина 600 мм
- висота 750 мм
Є можливість змінити колір
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Тип столу | кутовий (ергономічний) |
| Форма стільниці | кутова |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Довжина стільниці | 1500 мм |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Висота столу | 750 мм |
| Глибина столу | 600 мм |
| Ширина столу | 1500 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 710 ₴





