
Стіл комп'ютерний з тумбою на 3 шуфляди без ручок та 1 велика Монблан
8 280 ₴
- В наявності
- Код: MZP-KS1000-943
+380 (99) 602-49-36
0963003388
КиЇвстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Купити стіл коп'ютерний вигідно без переплат. Доставка по всій Україні. Працюємо індивідуально за розмірами замовника. Великий вибір матеріалів та моделей
Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
*Робимо ексклюзивні неповторні моделі столів персонально для Вас. Безкоштовна консультація.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Колір | Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1090 мм |
| Глибина | 485 мм |
| Висота | 756 мм |
| Вага | 38 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1090 мм |
| Глибина стільниці | 485 мм |
| Висота від підлоги | 756 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Кремовий, Венге, Білий, Яблуня світла, Дуб молочний, Горіх лісовий, Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 280 ₴






