
Письмовий стіл для уроків Роял
6 430 ₴
- В наявності
- Код: MZP-KS1000-977
+380 (99) 602-49-36
0963003388
КиЇвстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Купити стіл вигідно без переплат. Доставка по всій Україні. Працюємо індивідуально за розмірами Замовника. Великий вибір матеріалів та моделей.
Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
*Робимо ексклюзивні неповторні моделі столів персонально для Вас. Безкоштовна консультація.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Колір | Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1250 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 755 мм |
| Вага | 45 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1250 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Висота від підлоги | 755 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 70 кг |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 1300 мм |
| Висота столу | 300 мм |
| Глибина столу | 650 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Венге, Горіх лісовий, Білий, Алюміній, Чорний, Бук світлий, Німфеа альба, Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 430 ₴



