
Стіл комп'ютерний кутовий Корсика Антрацит
8 950 ₴
- В наявності
- Код: MZP-KS1000-979
+380 (99) 602-49-36
0963003388
КиЇвстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: ЛДСП
Цвет: Антрацит
Габаритні розміри:
- ширина 1200 мм
- глибина 800 мм
- висота 710 мм
Є можливість замінити колір!
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Купити стіл вигідно без переплат. Працюємо індивідуально за розмірами Замовника. Великий вибір матеріалів та моделей.
Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
*Робимо ексклюзивні неповторні моделі столів персонально для Вас. Безкоштовна консультація.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | кутовий (ергономічний) |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Так |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 800 мм |
| Висота | 710 мм |
| Вага | 35 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 450 мм |
| Висота від підлоги | 710 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Так |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 1200 мм |
| Висота столу | 710 мм |
| Глибина столу | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність шухляди для клавіатури | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Сірий шифер, Білий, Дуб Гірський, Бук, Бетон, Капучино, Дуб венге, Алюміній, Чорний, Дуб сонома + білий, Сірий, Антрацит |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 950 ₴




