
Геймерський компʼютерний стіл , ігровий стіл Адмірал
9 140 ₴
- В наявності
- Код: MZP-KS1000-995
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Геймерський компʼютерний стіл , ігровий стіл Адмірал»
Стіл Адмірал призначений для гри та навчання.
Стіл дуже зручний для використання. Функціональні полиці вміщують багато ігрового обладнання та учбових предметів,зошитів і книг.
Красивий та сучасний колір столу буде ідеальним для вашого дому. Колір універсальний та підійде до будь-яких меблів. В комплекті підсвітка, яка підкреслить сучасність столу та його красу.
Гарантія 5 років використання товару. Термін експлуатації столу 15-25 років.
Прибирання столу дуже зручне завдяки простоті конструкції. У вас завжди буде чистота та порядок організованої людини.
У виробництві столу використовуються тільки якісні матеріали та фурнітура. Плита з якої зроблений стіл вирізняється міцністю та стійкістю.
Стіл надійно запакований з інструкцією по збірці та додатково відеоінструкція. Звичайний час складання 5-10 хвилин.
Розрахунок за стіл після отримання у вас вдома або на пошті.
Тепер при грі в улюблену гру ви отримаєте ще більше кайфу завдяки зручному столику.
Матеріал: ЛДСП
Колір: Антрацит
Габаритні розміри:
- ширина 1300мм
- глибина 600мм
- висота 1400мм
Є можливість змінити колір!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Колір | Антрацит |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | Підсвічування |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Товщина | 18 мм |
| Вбудований стелаж | Так |
| Кількість відкритих полиць | 4 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1300 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 1400 мм |
| Вага | 32 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1300 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Підсвічування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований стелаж | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит |
- Ціна: 9 140 ₴






