Подарунок

Стіл на 3 шуфляди та полкою для книг антрацит Бруніко
8 280 ₴
- В наявності
- Код: MZP-KS2133
+380 (99) 602-49-36
0963003388
КиЇвстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 600 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Стіл на 3 шуфляди та полкою для книг антрацит Бруніко»
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Купити стіл вигідно без переплат. Працюємо індивідуально за розмірами замовника. Великий вибір матеріалів та моделей.
Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
*Робимо ексклюзивні неповторні моделі столів персонально для Вас. Безкоштовна консультація.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір | Темно-сірий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 30 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 1200 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Глибина столу | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Венге, Кремовий, Горіх лісовий, Білий, Капучино, Алюміній, Німфеа альба, Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 280 ₴






