Подарунок

Стіл ігровий Пабіс із надставкою
11 710 ₴
- В наявності
- Код: MZP-KS2075
+380 (99) 602-49-36
0963003388
КиЇвстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 400 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Стіл ігровий Пабіс із надставкою»
Стіл Пабіс ідеально підходить для гри. Має зручну та простору поверхню. Підставка для монітора або динаміка дасть змогу грати максимально комфортно. Є п'ять відділів для речей різного типу. Підсвітка доповнить атмосферу особливою родзинкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 10 років |
| Матеріал опор столу | ДСП |
| Стан | Новий |
| Тип ігрового столу | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 864 мм |
| Довжина | 1300 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 25 мм |
| Довжина упаковки | 1350 мм |
| Ширина упакування | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 710 ₴










