
Стіл Грей з ящиками та полками
10 290 ₴
- В наявності
- Код: MZP-KS2066
+380 (99) 602-49-36
0963003388
КиЇвстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Завдяки відмінному матеріалу стіл стійкий до царапин та ударів. Стіл внесе в вашу кімнату комфорт і затишок. А білий колір додасть простору. Полки допоможуть розмістити різні предмети. Дві шухляди також вмістять в себе чимало речей. Це допоможе зберегти чистоту та порядок не тільки робочої зони, а й усієї кімнати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Egger |
| Країна виробник | Україна |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1360 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Висота | 1380 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1150 мм |
| Глибина стільниці | 550 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 290 ₴





