РОЗПРОДАЖ
Купити онлайн вигідно без переплат. Доставка по всій Україні. Працюємо індивідуально за розмірами Замовника. Великий вибір матеріалів та моделей.
Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
*Робимо ексклюзивні неповторні моделі персонально для Вас . Безкоштовна консультація.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість зовнішніх полиць | 10 шт. |
| Тип мебели | книжковий стелаж |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 40 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 35 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри книжкового стелажу | |
| Ширина стелажу | 900 мм |
| Глибина стелажу | 250 мм |
| Висота стелажа | 1100 мм |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 800 мм |
| Глибина полиці | 200 мм |
| Висота полиці | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 150 ₴





