
Поличка cтелаж,розділювач кімнати Фюжин бІла
8 960 ₴
- В наявності
- Код: 06003
+380 (99) 602-49-36
0963003388
КиЇвстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
РОЗПРОДАЖ
Купити стелаж онлайн вигідно без переплат. Доставка по всій Україні. Працюємо індивідуально за розмірами Замовника. Великий вибір матеріалів та моделей.
Оплата під час отримання або мінімальний аванс на доставку.
*Робимо ексклюзивні неповторні моделі меблів персонально для Вас. Безкоштовна консультація.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 20 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб венге, Білий, Дуб сонома, Кремовий |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 1800 мм |
| Глибина стелажу | 290 мм |
| Висота стелажа | 1800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Вага | 70 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 960 ₴




