ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Купити поличку онлайн вигідно без переплат. Доставка по всій Україні. Працюємо індивідуально за розмірами Замовника. Великий вибір матеріалів та моделей
Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
*Робимо ексклюзивні неповторні полички персонально для Вас . Безкоштовна консультація.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип мебели | книжковий стелаж |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри книжкового стелажу | |
| Ширина стелажу | 800 мм |
| Глибина стелажу | 280 мм |
| Висота стелажа | 1800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 590 ₴






