ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Купити комод онлайн вигідно без переплат. Доставка по всій Україні. Працюємо індивідуально за розмірами Замовника. Великий вибір матеріалів та моделей
Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
*Робимо ексклюзивні неповторні моделі шаф персонально для Вас . Безкоштовна консультація.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 137 см |
| Глибина комода | 37 см |
| Ширина комода | 110 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові, Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 450 ₴




