Доставка по всій Україні.
Комод поставляється в зібраному виді в надійній упаковці.
Вам не потрібно тратити гроші та час на складання.
Оплата при отриманні без переплат тільки після огляду меблів.
Авансовий платіж на доставку.
Робимо індивідуально по розмірам замовника.
Великий вибір кольорів та фурнітури.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Цоколь |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Графіт, Венге, Дуб сонома, Сірий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 110 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Ширина комода | 80 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові, Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 280 ₴






