РОЗПРОДАЖ

Комод на 3 шуфляди без ручок білий Глорія
4 270 ₴
- В наявності
- Код: 07010
+380 (99) 602-49-36
0963003388
КиЇвстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Купити комод онлайн вигідно без переплат. Доставка по всій Україні. Працюємо індивідуально за розмірами Замовника. Великий вибір матеріалів та моделей
Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
*Робимо ексклюзивні неповторні моделі шаф персонально для Вас . Безкоштовна консультація.
*Ціна на комод в зібраному виді.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Цоколь |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 70 см |
| Глибина комода | 39 см |
| Ширина комода | 70 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 270 ₴







