
Комод на 4 шухляди без ручок дуб сонома Мальма
6 570 ₴
- В наявності
- Код: 07013
+380 (99) 602-49-36
0963003388
КиЇвстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хіт продажів 2023!!!
Місткий, підходить до всіх інтерєрів. можна розмістити як в дитячій кімнаті, спальні, передпокої, вітальні. Сучасний стиль без ручок надаж лаконічності даної моделі. Можна використовувати як тумба ТВ .
Матеріал: ЛДСП
Колір : Дуб Сонома
Доступний для замовлення в інших кольорах
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Тип опор | Цоколь |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 90 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Ширина комода | 70 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 570 ₴


