БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ : 096 300 3388 (VIBER)
Купити шафу на замовлення онлайн вигідно без переплат. Доставка та складання меблів по всій Україні.
Ціна за шафу без стола і підвісних полок
Можливий виклик фахівця для вимірів і підбір дизайну меблів у Вашому місті. Монтаж і складання шафи у Вас вдома. Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
Прорахунок моделей по всій Україні, консультації по вайберу:096 300 3388
Швидка доставка власним транспортом або транспортними компаніями.
Широкий асортимент моделей, кольорів шаф.
Відмінна якість шаф.
Безкоштовна консультація.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Зовнішня кутова консоль | під замовлення |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Декор фасаду | ЛДСП |
| Кількість орних дверей | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Дуб венге, Аляска, Сірий, Білий |
| Габаритні розміри шафи-купе | |
| Внутрішня глибина шафи-купе | 530 мм |
| Висота шафи-купе | 2200 мм |
| Глибина шафи-купе | 590 мм |
| Довжина шафи-купе | 1350 мм |
| Матеріал виготовлення шафи-купе | |
| Двері | ДСП ламінована |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ХДФ |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи-купе | |
| Підставка для праски | Так |
| Полиця для взуття | 1 шт. |
| Полиця для білизни (білизняний відділ) | Так |
| Стелаж для взуття | 1 шт. |
| Штанга для одягу | 3 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Екологічність меблів | виготовляється з якісних матеріалів за європейськими стандартами |
| Консультація з технічних питань | отримати інформацію з технічних питань з телефона 0963003388 (безслатно) прочитуємо будь-який розмір, колір і матеріал |
| Надійність нашого інтернет-магазина | мінімальна плата, товар оплачується після отримання, працює задокументуванням, надаючи гарантію на товар 36 місяців |
| Сборка, монтаж | Обговорюється на етапі завершення договору |
| Відповідні меблі ГОСТ, ДСТУ | ISO 9001:2015, ISO 14001: 2015, ISO 45001:2019, ISO 28000:2008, Сертифікат відповідності на меблі, Санітарно гігієнічний висновок на меблі |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Спосіб упаковки: Мебель упакована стрейч пленкой и гофрокартона. Фасад (двери) упакованы отдельно, чтобы не повредить. Блок Ящик поставляется в собранном состоянии, что дает возможность легкой сборки шкафа купе понятной инструкции любым человеком без специалистов (экономия 15% стоимости шкафа). Корпус шкафа упакован стрейч пленкой и гофрокартоном также отдельно. Затем шкаф купе упаковывается на европалетах и делается деревянная обрешетка для безопасной перевозки. Оформить заказ пишите: 0963003388


