Купити шафу на замовлення онлайн вигідно без переплат. Низькі, реальні ціни.
Можливий виклик фахівця для вимірів і підбір дизайну меблів у Вашому місті. Монтаж і збірка шафи у Вас вдома. Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
Прорахунок моделей по всій Україні, консультації по вайберу:096 300 3388
Швидка доставка власним транспортом або транспортними компаніями.
Широкий асортимент моделей, кольорів шаф.
Відмінна якість шафи.
Безкоштовна консультація.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість дзеркал | 1 шт. |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Наявність дзеркала | на внутрішньому боці фасаду |
| Стан | Новий |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Повне висування скриньки | Так |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Тандембокси |
| Габаритні розміри шафи | |
| Висота шафи | 1910 мм |
| Глибина шафи | 380 мм |
| Ширина шафи | 800 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Полиця для взуття | 2 шт. |
| Полиця для білизни | 2 |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте



