
Стелаж для зберігання речей Адель Білий
8 080 ₴
- В наявності
- Код: 06016
+380 (99) 602-49-36
0963003388
КиЇвстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал:
- ЛДСП
Колір:
- Білий
Розміри:
- Ширина: 600 мм
- Висота: 910 мм
- Глибина: 300 мм
Умови доставки: розібраний
Доступна зміна кольору за бажанням!!!Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Власне виробництво |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість внутрішніх полиць | 6 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Тип мебели | книжковий стелаж |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри книжкового стелажу | |
| Ширина стелажу | 600 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Висота стелажа | 910 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 080 ₴







