
Комплект стелажів Тедді для зберігання Дуб Крафт Золотий
7 560 ₴
- В наявності
- Код: MZP-SK1000-866
+380 (99) 602-49-36
0963003388
КиЇвстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У комплект входять два стелажі. Є можливість розділити та купити одну одиницю товару. Можна змінити розміри та колір!!!
Завдяки Стелажу Тедді для зберігання, все необхідне завжди буде під рукою.
Шляхетний та простий дизайн легко поєднується з різними стилями меблів. Розкладіть свої улюблені речі на відкритих полицях і сховайте предмети, які потрібно заховати в закриті секції.
ДЕТАЛІ:
- Багато відкритих та закритих полиць пропонує вам багато місця та місця для зберігання ваших улюблених книг, іграшок та інших дрібниць
- Багатофункціональний стелаж підійде як для дитячих, вітальні, спальні, кабінету, коридору.
- Виготовлена з високоякісної ЛДСП плити товщиною 18 мм, дуже стійка.
- Просте та швидке складання
РОЗМІРИ:
Стелаж Максі 1
ширина 800 мм
висота 1600 мм
глибина 300 мм
Стелаж Міні 2
ширина 400 мм
висота 1000 мм
глибина 300 мм
МАТЕРІАЛ:
Стіл виготовлений з якісного, легкого у догляді ЛДСП завтовшки 18 мм.
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ :
Стелаж 1, стелаж 2, інструкція зі збирання, монтажний матеріал
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Форма стелажу | прямий |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри стелажа | |
| Ширина стелажу | 800 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Висота стелажа | 1600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 560 ₴



