
Стіл комп'ютерний без ручок Мелис Бетон
5 570 ₴
- В наявності
- Код: MZP-KS2183
+380 (99) 602-49-36
0963003388
КиЇвстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: ЛДСП
Цвет: Бетон
Габаритні розміри:
- ширина 1100 мм
- глибина 500 мм
- висота 750 мм
Є можливість замінити колір!
Доставка по всій Україні.
Cтіл відправляється у розібаному вигляді додається інструкці по зюірці
Оплата при отриманні після огляду меблів.
Авансовий платіж на доставку.
Робимо індивідуально по розмірам замовника.
Великий вибір кольорів та фурнітури.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 40 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1100 мм |
| Глибина стільниці | 500 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб молочний, Дуб венге, Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 570 ₴







