Подарунок

Стіл на 3 шуфляди та полкою для книг антрацит Бруніко
8 280 ₴
- В наявності
- Код: MZP-KS2209
+380 (99) 602-49-36
0963003388
КиЇвстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 600 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Стіл на 3 шуфляди та полкою для книг антрацит Бруніко»
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Купити стіл вигідно без переплат. Працюємо індивідуально за розмірами замовника. Великий вибір матеріалів та моделей.
Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
*Робимо ексклюзивні неповторні моделі столів персонально для Вас. Безкоштовна консультація.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір | Темно-сірий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 115 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 40 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 115 мм |
| Глибина стільниці | 500 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 550 мм |
| Висота столу | 30 мм |
| Глибина столу | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Кремовий, Венге, Капучино, Білий, Алюміній, Німфеа альба, Горіх лісовий, Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 280 ₴







