
Комп'ютерний стол, письмовий стол з висувною шуфлядою без ручок Борас
5 570 ₴
- В наявності
- Код: MZP-KS2227
+380 (99) 602-49-36
0963003388
КиЇвстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ : 096 300 3388 (VIBER)
Купити стіл вигідно без переплат. Доставка по всій Україні. Працюємо індивідуально за розмірами замовника. Великий вибір матеріалів та моделей.
Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
*Робимо ексклюзивні неповторні моделі столів персонально для Вас . Безкоштовна консультація.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | офісний стіл |
| Тип столу | прямий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 766 мм |
| Глибина | 482 мм |
| Довжина | 746 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 766 мм |
| Глибина стільниці | 482 мм |
| Довжина стільниці | 746 мм |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Висота столу | 766 мм |
| Глибина столу | 482 мм |
| Ширина столу | 746 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Графіт + білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 570 ₴









