Поличка Ялинка для книг. Функціональна поличка для зберігання книг.
Легко взяти і покласти книгу, відсутні гострі кути, мобільна та практична
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Стелаж |
| Форма стелажа | прямий |
| Кількість зовнішніх полиць | 5 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб молочний, Лаванда, Горіх лісовий, Венге, Кремовий, Капучіно, Дуб сонома, Дуб Гірський, Бежевий, Білий, Сірий, Алюміній, Чорний |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Ширина стелажа | 500 мм |
| Глибина стелажу | 200 мм |
| Висота стелажа | 800 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип опор | Ніжки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800 ₴

