Навісна Поличка Маямі.
Розміри :
- ширина 1000 мм,
- висота 500 мм,
- глибина 220 мм
Матеріал : корпус ДСП Ламіноване Біла Аляска
Два варіанти полічкі : лівостороння та правостороння.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 15 кг |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Висота полиці | 500 мм |
| Глибина полиці | 220 мм |
| Ширина (довжина) полиці | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 140 ₴


