Матеріал: ЛДСП
Цвет: Білий
Габаритні розміри:
- ширина 1000 мм
- глибина 250 мм
- висота 1000 мм
Є можливість замінити колір!
Купити перегородку для зонування онлайн вигідно без переплат. Перегородки мають велику популярність в оформленні квартир. Доставка по всій Україні. Працюємо індивідуально за розмірами Заказника. Великий вибір матеріалів і моделей.
Оплата у разі отримання або мінімальний аванс на доставку.
*Делемо ексклюзивні неповторні моделі меблів персонально для Вас. Безплатна консультація.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 30 кг |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Висота полиці | 1000 мм |
| Глибина полиці | 250 мм |
| Ширина (довжина) полиці | 1000 мм |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Висота стелажа | 1000 мм |
| Глибина стелажу | 250 мм |
| Ширина стелажа | 1000 мм |
| Габаритні розміри шафи книжкової | |
| Висота шафи | 1000 мм |
| Глибина шафи | 250 мм |
| Ширина шафи | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувацькі характеристики | |
| Підсвітка | 1 штук |
| Форма фасаду | прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 070 ₴








