
Стіл під швейну машинку,письмовий стол з 12 відділеннями білий Форс
9 290 ₴
- В наявності
- Код: MZP-KS2223
+380 (99) 602-49-36
0963003388
КиЇвстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набагато краще ніж робочий стіл. Форс має не тільки велику робочу поверхню, але й 12 відділень, які забезпечать достатньо місця для зберігання. Стіл має унікальний дизайн та особливі функції. Це дозволить зберегти речі під рукою і порядок на поверхні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Вага | 40 кг |
| Ширина столу | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 1400 м |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Глибина | 600 мм |
| Тип столу | прямий |
| Довжина: | 1200 мм |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 564 мм |
| Опори | ламінована ДСП |
| Глибина столу | 600 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Полиця для оргтехніки | Да |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Висота столу | 1400 мм |
| Шафа-пенал | Да |
| Наявність надбудови | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 290 ₴






