
Cтіл письмовий двотумбовий Грейс Венге
8 860 ₴
- В наявності
- Код: MZP-KS2198
+380 (99) 602-49-36
0963003388
КиЇвстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чудовий, сучасний двотумбовий стіл Грейс Дабл у кольорі Венге. Підійде як до дитячої, так і до офісу. Практичне робоче місце з великою кількістю ящиків.
Матеріал: ЛДСП
Колір: Венге
Кількість ящиків: 6 шт
Напрямні: роликові
Габаритні розміри:
ширина 1400 мм
глибина 500 мм
висота 750 мм
Є можливість замінити колір!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Колір | Венге |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1400 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 860 ₴


