
Комп'ютерний стол Маршал Антрацит Захід Меблі
8 800 ₴
7 900 ₴
- В наявності
- Код: MZP-KS2181
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Комп'ютерний стол Маршал Антрацит Захід Меблі»
Стіл Маршал призначений для гри та навчання. Завдяки продуманому та практичному дизайну стіл забезпечує високий рівень комфорту, максимально використовуючи наявний простір.
Підсвітка, яка входить в комплект надає ігровому столу сучасний та витончений вигляд. Комфортна ігрова поверхня з вирізом для ліктів має ортопедичні властивості, які дозволять більше часу комфортно вчитися та грати в улюблені ігри.Стіл дуже зручний для використання.
Функціональні полиці і відкрита шафка вміщують багато ігрового обладнання та учбових предметів,зошитів і книг.
Стіл виготовлений зі стійкої та екологічної ламінованої плити.
Красивий та сучасний колір столу буде ідеальним для вашого дому. Колір універсальний та підійде до будь-яких меблів.
ЗНАКИ ЯКОСТІ:

Деталі:
- В комплект до столу входить RGB підсвітка
- Кришка столу з ортопедичним вирізом для ліктів
- Товщина плити 18 мм
- Стіл виготовлений із якісних матеріалів ЛДСП класу E1 (це перший клас, з найменшим показником вмісту формальдегіду). Вважається безпечною для здоров’я, і саме з таких плит повинні вироблятися меблі для дитячих кімнат.
- Для забезпечення міцності столу він облаштований поперечною планкою, що надає йому можливість більшого навантаження, унеможливлює шатання столу та надає жорсткості конструкції
- Велика робоча поверхня де достатньо місця для миші, клавіатури та додаткових аксесуарів.
-
Підставка для монітору на якій ви можете легко використовувати 2 монітори для роботи або ігор
-
Простір під столом забезпечує достатню свободу рухів вашим ногам
-
Комп’ютерний стіл укомплектований: підставкою для монітора, та відкритими поличками, що дозволяє організувати роботу та легко дістати часто використовувані предмети.
Гарантія: 5 років від виробника
Доставка та складання:
Доставка : Нова Пошта
Умови доставки: розібраний
Інструкція зі збирання: в комплект входить легка, зрозуміла інструкція збирання.
Інструкція по догляду:
Якщо меблі забруднилися, то не слід прибирати бруд абразивними засобами (не є винятком і поліроль або віск для меблів). Для цих цілей слід використовувати звичайний мильний розчин, після чого меблі слід протерти звичайною сухою ганчіркою. А вже потім можна і відполірувати поверхню. Перед тим, як застосовувати той чи інший засіб для миття меблів, уважно читайте інструкцію, там має бути вказано: підходить для ДСП.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Колір | Антрацит |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | фігурна |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 860 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Так |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Підставки під СD | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підсвічування | Так |
- Ціна: 7 900 ₴









