Подарунок

Ігровий стіл, письмовий стіл Джокер
12 710 ₴
- В наявності
- Код: MZP-KS2340
+380 (99) 602-49-36
0963003388
КиЇвстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 400 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Ігровий стіл, письмовий стіл Джокер»
Ігровий стіл Джокер, який підкорив серця багатьох геймерів. Стіл обладнаний підсвіткою, яка створює потрібну атмосферу. На великій стільниці достатньо місця для клавіатури та аксесуарів. Також є надставка для моніторів і динаміків. У трьох відділеннях є місце для зберігання різних речей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний, Венге, Білий, Алюміній, Сірий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 710 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Висота від підлоги | 710 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма стільниці | фігурна |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Вага | 45 кг |
| Наявність підставки під системний блок | стаціонарна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 710 ₴










