
Комп’ютерний геймерський стіл Роблокс з вирізом 110×60×71 см, антрацит
7 850 ₴
- В наявності
- Код: MZ-SK-0008
+380 (99) 602-49-36
0963003388
КиЇвстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл Роблокс призначений для гри та навчання. Комфортна ігрова поверхня з вирізом для ліктів. Функціональні полиці та відкрита шафка вмістять багато ігрового обладнання. Щодо якості, то стіл слугуватиме довго, тому що виготовлений із плити, яка вирізняється міцністю та стійкістю. Тепер під час гри в улюблену гру ви матимете ще більше кейфа завдяки зручному столу
Матеріал: ЛДСП
Цвет: Антрацит
Габаритні розміри:
- ширина 1100 мм
- глибина 600 мм
- висота 710 мм
Є можливість замінити колір!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Колір | Антрацит |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | фігурна |
| Кількість відкритих полиць | 3 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 710 мм |
| Вага | 40 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1100 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Висота від підлоги | 710 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 850 ₴





