ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Купити поличку онлайн вигідно без переплат. Доставка по всій Україні. Працюємо індивідуально за розмірами Замовника. Великий вибір матеріалів та моделей
Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
*Робимо ексклюзивні неповторні полички персонально для Вас . Безкоштовна консультація
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір (відтінок) меблів | Горіх лісовий, Дуб венге, Дуб сонома, Білий, Алюміній |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри стійки | |
| Ширина стійки | 600 мм |
| Глибина стійки | 280 мм |
| Висота стійки | 600 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип мебели | стійка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 560 ₴





