
Комод з столом Гермес Антрацит
10 560 ₴
- В наявності
- Код: MZP-KS2368
+380 (99) 602-49-36
0963003388
КиЇвстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл з комодом практичне рішення для дитячих кімнат.
Практично та стильно, багато простору, місткі 6 шухляд.
Матеріал: ЛДСП
Колір: Антрацит
Габаритні розміри:
- довжина 2000 мм
- глибина 450 мм
- висота 750 мм
Доступні для замовлення інші кольори
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Цоколь |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 18 мм |
| Колір | Антрацит |
| Тип мебели | стіл комп'ютерний |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | стаціонарна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 200 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 75 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 750 м |
| Глибина | 450 мм |
| Вага | 75 кг |
| Довжина: | 2000 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 2000 мм |
| Глибина стільниці | 450 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Розмір столу в складеному вигляді | |
| Висота столу | 750 мм |
| Ширина стола | 2000 мм |
| Глибина столу | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 560 ₴




