
Дитячий стіл для уроків білий Бруніко
8 280 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MZP-KS2375
+380 (99) 602-49-36
0963003388
КиЇвстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Купити стіл вигідно без переплат. Працюємо індивідуально за розмірами замовника. Великий вибір матеріалів та моделей.
Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
*Робимо ексклюзивні неповторні моделі столів персонально для Вас. Безкоштовна консультація.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 18 мм |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тип столу за своїм призначенням | універсальний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 43 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 1200 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Глибина столу | 600 мм |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Вага столу | 43 кг |
| Комплектація | |
| Підставка під системний блок | стаціонарна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Венге, Кремовий, Білий, Алюміній, Дуб молочний |
| Корпус (каркас) | лдсп |
| висота | 750 мм |
| ширина мм | 1200 |
| Фасад | лдсп 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 280 ₴









