
Ігрова провідна мишкаPink Meettion
760 ₴
- В наявності
- Код: MZP-SK1000-875
+380 (99) 602-49-36
0963003388
КиЇвстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Переваги даної моделі:
Невелика і зручна бездротова мишка
Сумісність з комп'ютером / ноутбуком / планшетом
Бездротове з'єднання по 2.4G без установки додаткових драйверів (Plug and Play), підключаєте мишку і вона відразу працює
Ергономічна форма миші і сильний дизайн
Висока роздільна здатність 1600 dpi
Підходить для довгої роботи
Технічні характеристики:
Бренд: MEETION
Модель: R600
Інтерфейс: Бездротовий (передавач)
Бездротова технологія: 2.4 ГГц
Робоча дистанція: 10м
Кількість кнопок: 4
Тип датчика: оптичний
DPI: 1000 - 1600
Системні вимоги: Windows XP / Vista / 7/8/10
Джерело живлення: акумулятор
Кількість натискань: 3 000 000
Розміри: 108 * 65 * 30 мм
Колір: Рожевий
Вага: 70 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meetion |
| Тип | Миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Колір | Рожевий |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 108 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1600 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Класична |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴







