
Ігрова провідна мишка з підсвіткою Dendi Black
530 ₴
- В наявності
- Код: MZP-SK1000-876
+380 (99) 602-49-36
0963003388
КиЇвстарповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості:
Ігрове підсвічування
7 кольорів підсвічування
3 режими роздільної здатності миші 800/1000/1200 dpi
Рифлене колесо прокручування
З'єднання без встановлення додаткових драйверів (Plug and Play), підключаєте мишку і вона відразу працює
Ергономічна форма миші та сильний дизайн
Зносостійкий та довгий кабель для зручного підключення до комп'ютера
Характеристики:
Бренд: DEFENDER
Модель: FLASH MB-600L
Інтерфейс: Дротовий USB
Кількість кнопок: 3+ колесо-кнопка
Тип датчика: оптичний
DPI: 800/1000/1200 dpi
Розміри: 68 x 39 x 124 мм
Довжина кабелю: 1.5 м
Системні вимоги для ПК: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10, Mac OS X10
Колір: Чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Тип | Миша |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 124 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 39 мм |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1200 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 530 ₴







