
Кімнатна перегородка Індастріал COLLECTION 2025, книжковий стелаж Дуб Сонома
10 930 ₴
- В наявності
- Код: MZP-SK1000-882
Якщо ви шукаєте предмет меблів, який прикрасить вашу кімнату та створить додаткове місце для зберігання речей, наша багатосекційна кімнатна перегородка Індастріал – ідеальний вибір!
Завдяки унікальному зовнішньому вигляду цей стелаж підходить для різних стилів інтер'єру в різних місцях, наприклад: вітальня, спальня,дитяча кімната чи офіс
З кімнатною перегородкою Індастріал у вас є можливість розділити кімнату на різні житлові зони.
Завдяки великій кількості секцій в кімнатній перегородці Індастріал розширюється простір для зберігання та демонстрації предметів. Ви можете розмістити на полиці улюблені декоративні предмети, колекції книг , фоторамок та рослин.
Знаки якості:

Особливості:
-
багато місця для зберігання книг, рамок для фотографій, посуду, рослин , декоратвиних елементів.
-
42 секції різной висоти для зберігання
-
виготовлена із якісних матеріалів ЛДСП класу E1 (це перший клас, з найменшим показником вмісту формальдегіду). Вважається безпечною для здоров’я, і саме з таких плит повинні вироблятися меблі для дитячих кімнат.
-
дозволяє розділити кімнату на різні житлові зони або поставити під стіну .
-
сертифікована ISO 9001 , ISO 14001 висока якість
Габаритні розміри стелажа:
- ширина 1800 мм
- висота 1800 мм
- глибина 290 мм
Колір: ЛДСП Дуб Сонома
Гарантія: 36 місяців від виробника
Доставка та складання:
Доставка : Нова Пошта, транспортом нашої компанії (з погодженням)
Умови доставки: розібраний
Інструкція зі збирання: в комплект входить легка, зрозуміла інструкція збирання.
Інструкція по догляду:
Якщо меблі забруднилися, то не слід прибирати бруд абразивними засобами (не є винятком і поліроль або віск для меблів). Для цих цілей слід використовувати звичайний мильний розчин, після чого меблі слід протерти звичайною сухою ганчіркою. А вже потім можна і відполірувати поверхню. Перед тим, як застосовувати той чи інший засіб для миття меблів, уважно читайте інструкцію, там має бути вказано: підходить для ДСП.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Дуб сонома |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувацькі характеристики | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Форма фасаду | прямий |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Ширина стелажу | 1800 мм |
| Глибина стелажу | 290 мм |
| Висота стелажа | 1800 мм |
| Тип мебели | книжковий стелаж |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
- Ціна: 10 930 ₴






