
Поличка на стіну для книг Стайл Дуб Сонома/Чорний
1 620 ₴
- В наявності
- Код: MZP-SK1000-887
Декоративна книжкова полиця
Романи, трилери, кримінальні романи чи науково-популярні книги – ваша улюблена література знайде своє місце на цій книжковій полиці «Стайл» . Всі необіхдне на видному місці, і кожна деталь буде під рукою. Скчасне поєднання кольорів. Закрита одна комірка , що додає вишуканості та сучасності поличці.
Знаки якості:

Особливості:
- багато місця для зберігання книг, рамок для фотографій, посуду, рослин, декоративних елементів.
- 5 секцій різної висоти для зберігання
- виготовлена з якісних матеріалів ЛДСП класу E1 (це перший клас, з найменшим показником вмісту формальдегіду). Вважається безпечною для здоров'я, і саме з таких плит повинні виготовлятися меблі для дитячих кімнат.
- дозволяє доповнити кімнату додатковим місцем зберігання
- сертифікована ISO 9001, ISO 14001 висока якість
Габаритні розміри стелажу:
- ширина 650 мм
- висота 800 мм
- глибина 300 мм
Колір: ЛДСП Дуб Сонома/Чорний
Гарантія: 36 місяців від виробника
Доставка та збирання:
Доставка : Нова Пошта, транспортом нашої компанії (з погодженням)
Умови доставки: розібраний
Інструкція зі збирання: в комплект входить легка, зрозуміла інструкція зі збирання.
Розрахунок після отримання без передоплати!
Інструкція з догляду:
Якщо меблі забруднилися, то не слід прибирати бруд абразивними засобами (не є винятком і поліроль або віск для меблів). Для цих цілей слід використовувати звичайний мильний розчин, після чого меблі слід протерти звичайною сухою ганчіркою. А потім можна і відполірувати поверхню. Перед тим, як використовувати той чи інший засіб для миття меблів, уважно читайте інструкцію, там має бути зазначено: підходить для ДСП.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Кількість зовнішніх полиць | 2 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Чорний |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб сонома |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 1650 мм |
| Глибина полиці | 280 мм |
| Висота полиці | 300 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 1 620 ₴





