
Сучасна полиця на стіну Брайт Дуб Тахо/ Антрацит
3 780 ₴
- В наявності
- Код: MZP-SK1000-889
Практична та сучасна полиця нас стіну Брайт полиця на стіну. Книги, рослини чи фігури – красиві декоративні елементи знайдуть своє місце на цій настінній полиці «Брайт»
Завдяки сучасному дизайну настінна полиця може гармонійно поєднуватися з багатьма стилями меблів . Кольорові вази, наприклад, ідеально підходять для розстановки акцентів і можуть бути прикрашені або квітами, або різнокольоровими казковими вогнями.
Знаки якості:

Особливості:
-
багато місця для зберігання книг, рамок для фотографій, посуду, рослин , декоратвиних елементів.
-
3 невеликі полички та одна більша відкрита полчика для зберігання
-
виготовлена із якісних матеріалів ЛДСП класу E1 (це перший клас, з найменшим показником вмісту формальдегіду). Вважається безпечною для здоров’я, і саме з таких плит повинні вироблятися меблі для дитячих кімнат.
-
сертифікована ISO 9001 , ISO 14001 висока якість
-
кріпиться на стіну
Габаритні розміри :
- ширина 1366 мм
- висота 1270 мм
- глибина 160 мм
Колір: ЛДСП Дуб Тахо/Антрацит
Гарантія: 36 місяців від виробника
Доставка та складання:
Доставка : Нова Пошта, транспортом нашої компанії (з погодженням)
Умови доставки: розібраний
Інструкція зі збирання: в комплект входить легка, зрозуміла інструкція збирання.
Розрахунок після отримання без передоплати!!!
Інструкція по догляду:
Якщо меблі забруднилися, то не слід прибирати бруд абразивними засобами (не є винятком і поліроль або віск для меблів). Для цих цілей слід використовувати звичайний мильний розчин, після чого меблі слід протерти звичайною сухою ганчіркою. А вже потім можна і відполірувати поверхню. Перед тим, як застосовувати той чи інший засіб для миття меблів, уважно читайте інструкцію, там має бути вказано: підходить для ДСП.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Кількість ярусів (полиць) | 4 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Тахо, Антрацит |
| Ширина | 1366 мм |
| Висота | 1270 мм |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Глибина | 160 мм |
| Кількість полиць | 4 шт. |
- Ціна: 3 780 ₴


