
Настінна полиця Нора Білий /Дуб Сонома
2 810 ₴
- В наявності
- Код: MZP-SK1000-891
Підвісна Настінна полиця Нора забезпечує багато місця для зберігання книг та інших декоративних елементів. Деякі відділення спроектовані без задньої стінки, тому текстура стіни стає частиною зовнішнього вигляду. Високоякісна полиця виготовлена з міцного матеріалу.
Підійде для кабінету або передпокою, гарно буде доповнювати компютерний стіл
Знаки якості:

Особливості:
-
багато місця для зберігання книг, рамок для фотографій, посуду, рослин, декоративних елементів.
-
4 секції для зберігання
-
виготовлена із якісних матеріалів ЛДСП класу E1 (це перший клас, з найменшим показником вмісту формальдегіду)
-
. Вважається безпечною для здоров'я, і саме з таких плит повинні виготовлятися меблі для дитячих кімнат.
-
сертифікований ISO 9001, ISO 14001.
Габаритні розміри стелажу:
- ширина 1000мм
- висота 530 мм
- глибина 195 мм
Колір: ЛДСП Білий /Дуб Сонома
Гарантія: 36 місяців від виробника
Доставка та збирання:
Доставка : Нова Пошта, транспортом нашої компанії (з погодженням)
Умови доставки: розібраний
Інструкція зі збирання: в комплект входить легка, зрозуміла інструкція зі збирання.
Розрахунок після отримання без передоплати!
Інструкція з догляду:
Якщо меблі забруднилися, то не слід прибирати бруд абразивними засобами (не є винятком і поліроль або віск для меблів). Для цих цілей слід використовувати звичайний мильний розчин, після чого меблі слід протерти звичайною сухою ганчіркою. А потім можна і відполірувати поверхню. Перед тим як використовувати той чи інший засіб для миття меблів, уважно читайте інструкцію, там має бути вказано: підходить для ДСП.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий |
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 530 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Антрацит |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Глибина | 195 мм |
| Кількість полиць | 4 шт. |
- Ціна: 2 810 ₴

