
Настінна поличка Венера Чорний/Дуб Тахо
2 110 ₴
- В наявності
- Код: MZP-SK1000-895
Настінна полиця "Венера" пропонує можливості для зберігання речей. Стійка полиця для книг, рамок з фото та аксесуарів. Дуже зручно доповнити комп'ютерний стіл. Простий та швидкий монтаж підвісної полиці на стіну.
Знаки якості:

Особливості:
- мінімалізм і сучасність
- легкий доступ до речей
- міцний матеаріал
- багато місця для зберігання книг, рамок для фотографій, посуду, рослин, декоративних елементів.
- 4 секції для зберігання
- виготовлена із якісних матеріалів ЛДСП класу E1 (це перший клас, з найменшим показником вмісту формальдегіду). Вважається безпечною для здоров'я, і саме з таких плит повинні виготовлятися меблі для дитячих кімнат.
- сертифікована ISO 9001, ISO 14001
Габаритні розміри стелажу:
- ширина 970 мм
- висота 150 мм
- глибина 170 мм
Колір: ЛДСП Чорний/Дуб Тахо
Гарантія: 36 місяців від виробника
Доставка та складання:
Доставка : Нова Пошта, транспортом нашої компанії (з погодженням)
Умови доставки: розібраний
Інструкція зі збирання: в комплект входить легка, зрозуміла інструкція зі збирання.
Розрахунок після отримання без передоплати!
Инструкция по уходу:
Если мебель испачкалась, то не следует убирать грязь абразивными средствами (не является исключением и полироль или воск для мебели). Для этих целей следует использовать обычный мыльный раствор, после чего мебель следует протереть обычной сухой тряпкой. А потом можно и отполировать поверхность. Перед тем как использовать то или иное средство для мытья мебели, внимательно читайте инструкцию, там должно быть указано: подходит для ДСП.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний, Дуб Тахо |
| Ширина | 970 мм |
| Висота | 150 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Глибина | 170 мм |
| Кількість полиць | 4 шт. |
- Ціна: 2 110 ₴


