
Стіл комп'ютерний ігровий Дрім Білий з поличками
5 900 ₴
- В наявності
- Код: MZP-KS2407
Стіл Дрім – ідеальний помічник для сучасного домашнього офісу. Завдяки функціональному дизайну та відкритим полицям він пропонує достатньо місця для зберігання всіх робочих речей.
Письмовий стіл особливо підходить для невеликих приміщень та легко комбінується з іншими предметами меблів завдяки своєму сучасному дизайну. Чи то офісний стіл для роботи, чи комп'ютерний стіл для ігор, Дрім вражає своєю універсальністю та гнучкістю. Тепер забезпечте порядок та продуктивність у своєму домашньому офісі за допомогою столу Дрім !
ЗНАКИ ЯКОСТІ:

ДЕТАЛІ:
- неабразивна поверхня
- ламінована плита найвищої якості 18 мм
- 4 відкриті полички
- ідеальне місце для ноутбука чи стаціонарного комп'ютера
- практичність
- простий та сучасний дизайн створює приємне робоче середовище
- просте складання
- інтуїтивно зрозумілі, дуже хороші та точні інструкції
РОЗМІРИ:
- ширина 1300 мм
- висота 750
- глибина 600 мм
МАТЕРІАЛ:
Стіл виготовлений з якісного , легкого у догляді ЛДСП товщиною 18 мм
Гарантія:
36 місяців від виробника
Доставка та складання:
Доставка на відділення Нової Пошти чи адресна доставка курєром
Доставка : Нова Пошта, транспортом нашої компанії (з погодженням)
Умови доставки: розібраний
Інструкція зі збирання: в комплект входить легка, зрозуміла інструкція збирання. Також на вайбер додатково надсилаємо відеоінструкцію складання.
Розрахунок після отримання без передоплати!!!
Інструкція по догляду:
Якщо меблі забруднилися, то не слід прибирати бруд абразивними засобами (не є винятком і поліроль або віск для меблів). Для цих цілей слід використовувати звичайний мильний розчин, після чого меблі слід протерти звичайною сухою ганчіркою. А вже потім можна і відполірувати поверхню. Перед тим, як застосовувати той чи інший засіб для миття меблів, уважно читайте інструкцію, там має бути вказано: підходить для ДСП.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 18 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1300 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
- Ціна: 5 900 ₴






