
Стіл письмовий Бен Ultra Білий /Дуб Сонома
7 900 ₴
- В наявності
- Код: MZP-SK1000-919
Стіл письмовий Бен Ultra – ідеальне робоче місце для всіх, хто цінує якість, функціональність та дизайн. Завдяки простору для зберігання та висувній скриньці в ньому достатньо місця для всіх важливих документів та робочого приладдя.
Функціональний дизайн та зручна висота дозволяють комфортно працювати як в офісі, так і вдома. Письмовий стіл Бен Ultra можна ідеально адаптувати до індивідуальних потреб та вимог. Інвестуйте в стіл Бен Ultra і створіть робочий простір, в якому ви почуватиметеся комфортно та продуктивно!
Знаки якості:

Характеристики:
Матеріал : ЛДСП
Колір: Білий /Дуб Сонома
Напрямні: телескопічні
Габаритні розміри:
- Ширина 1450 мм
- Глибина 750 мм
- Висота 750 мм
Деталі:
-
Товщина плити 18 мм
-
Стіл виготовлений із якісних матеріалів ЛДСП класу E1 (це перший клас, з найменшим показником вмісту формальдегіду). Вважається безпечною для здоров’я, і саме з таких плит повинні вироблятися меблі для дитячих кімнат.
-
Велика робоча поверхня де достатньо місця для миші, клавіатури та додаткових аксесуарів.
-
Оригінальний дизайн
-
Шухляда та дві відкриті полички дозволяють розмістити безліч канцелярських аксесуарів
-
Шухляда на телескопічних направляючих
Гарантія:
36 місяців від виробника
Доставка та складання:
Доставка : Нова Пошта, транспортом нашої компанії (з погодженням)
Умови доставки: розібраний
Інструкція зі збирання: в комплект входить легка, зрозуміла інструкція збирання. Також на вайбер додатково надсилаємо відеоінструкцію складання.
Інструкція по догляду:
Якщо меблі забруднилися, то не слід прибирати бруд абразивними засобами (не є винятком і поліроль або віск для меблів). Для цих цілей слід використовувати звичайний мильний розчин, після чого меблі слід протерти звичайною сухою ганчіркою. А вже потім можна і відполірувати поверхню. Перед тим, як застосовувати той чи інший засіб для миття меблів, уважно читайте інструкцію, там має бути вказано: підходить для ДСП.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір | Дуб сонома + білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Товщина | 18 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1450 мм |
| Глибина | 750 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома + білий |
- Ціна: 7 900 ₴






