
Кутовий письмовий стіол Aріон Білий/Антрацит
8 000 ₴
- В наявності
- Код: MZP-KS2412
Кутовий письмовий стіл Аріон – це інноваційний предмет меблів, який впишеться у будь-який сучасний офіс. Завдяки продуманому дизайну цей стіл забезпечує максимальну ергономіку та економію місця завдяки відкритим полицям, які підходять для зберігання важливих документів або офісного приладдя.
Г-подібна форма столу ідеально підходить для кутів та легко комбінується з іншими предметами меблів. Кутовий стіл Аріон робить роботу в офісі ефективною та приємною. Відкрийте для себе переваги цього унікального столу зараз і підніміть свою продуктивність на новий рівень
ЗНАКИ ЯКОСТІ:

Характеристики:
| Матеріал | ЛДСП |
| Колір | Білий/Антрацит |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 900 мм |
| Висота | 750 мм |
Деталі:
- Товщина плити 18 мм
- Стіл виготовлений із якісних матеріалів ЛДСП класу E1 (це перший клас, з найменшим показником вмісту формальдегіду). Вважається безпечною для здоров’я, і саме з таких плит повинні вироблятися меблі для дитячих кімнат.
- зручний та практичний
- чотири великі відкриті полички для розміщення речей
- сучасний , оригінальний дизайн
- компактний за рахунок форми
36 місяців від виробника
Доставка та складання:
Доставка на відділення Нової Пошти
Доставка : Нова Пошта, транспортом нашої компанії (з погодженням)
Умови доставки: розібраний
Інструкція зі збирання: в комплект входить легка, зрозуміла інструкція збирання. Також на вайбер додатково надсилаємо відеоінструкцію складання.
Розрахунок після отримання без передоплати!!!
Інструкція по догляду:
Якщо меблі забруднилися, то не слід прибирати бруд абразивними засобами (не є винятком і поліроль або віск для меблів). Для цих цілей слід використовувати звичайний мильний розчин, після чого меблі слід протерти звичайною сухою ганчіркою. А вже потім можна і відполірувати поверхню. Перед тим, як застосовувати той чи інший засіб для миття меблів, уважно читайте інструкцію, там має бути вказано: підходить для ДСП.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | кутовий (ергономічний) |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | кутова |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Товщина | 18 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 900 мм |
| Глибина | 900 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Антрацит |
- Ціна: 8 000 ₴






